“Львівводоканал” відмінив процедуру закупівлі насосів, оскільки один з учасників зазначив ціну товару

Львівське міське комунальне підприємство “Львівводоканал” 19.05.2017 оголосило про проведення процедури закупівлі насосів занурювальних каналізаційних з шафами керування – з очікуваною вартістю 13 350 000 грн (відкриті торги з публікацією англ. мовою).
Звертатись за роз’ясненнями можливо було до 19.06.2017. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 29.06.2017.

Проте, як встановив замовник при розгляді тендерних пропозицій, у поданій одним із учасників торгів пропозицій була зазначена ціна одиниці товару та загальна її вартість, що є порушенням законодавства з питань публічних закупівель.

Закон України “Про публічні закупівлі” передбачає, що розкриття тендерних пропозицій з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі, здійснюється автоматично електронною системою закупівель відразу після закінчення електронного аукціону. Перед початком електронного аукціону автоматично розкривається інформація про ціни/приведені ціни тендерних пропозицій.
У разі якщо оголошення про проведення процедури закупівлі оприлюднюється відповідно до положень частини четвертої статті 10 цього Закону у день і час закінчення строку подання тендерних пропозицій, зазначених в оголошенні про проведення процедури закупівлі, електронною системою закупівель автоматично розкривається частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі.

Оскільки на даному етапі закупівлі підприємство “Львівводоканал” подавалась та розкривалась лише частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі, допущена учасником помилка стала причиною відміни торгів підприємства “Львівводоканал”.

Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету замовника №32-3 від 26.07.2017 процедура закупівлі була відмінена.

Рекомендовані публікації

Додати коментар