“Мережа сімейних аптек” поширювала інформацію, що вводить в оману

ТОВ «Мережа сімейних аптек» оштрафоване на 68 тис. грн за недобросовісну конкуренцію.

Як встановила адміністративна колегія Київського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, ТОВ «Мережа сімейних аптек» поширювало неповну інформацію на зовнішніх поверхнях будинків (фасадах) своїх аптечних закладів  «-5%»,  «-7%», «ЗА НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ» без зазначення того, що дані знижки розповсюджуються лише на тих споживачів, які володіють дисконтною карткою мережі.
Крім того, товариство поширювало неправдиву інформацію щодо цін на товари, зокрема, «більше 1000 найнеобхідніших препаратів ЗА НАЙНИЖЧИМИ ЦІНАМИ».

Такі дії ТОВ «Мережа сімейних аптек» були визнані київськими антимонопольщиками порушенням, передбаченим статтею 15¹ Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

Крім штрафних санкцій, товариство зобов’язане припинити зазначене порушення шляхом приведення зовнішнього оформлення фасадів аптечних закладів ТОВ «Мережа сімейних аптек» відповідно до норм чинного законодавства України, про що протягом двох місяців з дня отримання рішення повідомити тервідділення з наданням підтвердних документів.

Рекомендовані публікації

Додати коментар