На Харківщині три товариства стверджують, що не отримували вимоги від АМКУ

На Харківщині три товариства стверджують, що не отримували вимоги від АМКУ

Харківське тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «ВІАЛ-МАРКЕТ», ТОВ «АЛЬФА-РІТЕЙЛ» та ТОВ «КОМПАНІЯ «ГРАНД-МАРКЕТ» на 41 300 грн кожного за неподання інформації на вимогу органу Комітету.

У 2017 році харківські антимонопольщики, в ході здійснення державного контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції на ринках нерухомого майна для цілей торгівлі, що надається в оренду, направили на офіційні адреси ТОВ «ВІАЛ-МАРКЕТ», ТОВ «АЛЬФА-РІТЕЙЛ» та ТОВ «КОМПАНІЯ «ГРАНД-МАРКЕТ» вимоги про надання необхідної для відомства інформації.

Інформацію, передбачену вимогами, товариства мали надати в 14-денний строк з дня її отримання.

Однак жоден із суб’єктів господарювання не надав запитувану відомством інформацію у визначений термін.

Як повідомила Харківська дирекція ПрАТ «УКРПОШТА», всі три вимоги були вручені відповідній уповноваженій особі кожного товариства. От тільки від усіх трьох суб’єктів господарювання особою, що на підставі довіреності, була уповноважена отримувати кореспонденцію, є Шкурко Ж.А., що в подальшому заявила про неотримання нею вимог від тервідділення АМКУ, а її підпис на повідомленнях про вручення визнала підробленим.

Втім такі доводи не були взяті Харківським тервідділення АМКУ до уваги, а дії ТОВ «ВІАЛ-МАРКЕТ», ТОВ «АЛЬФА-РІТЕЙЛ» та ТОВ «КОМПАНІЯ «ГРАНД-МАРКЕТ» були визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

Таким чином харківські антимонопольщики оштрафували всі три товариства на вказану вище суму.

Рекомендовані публікації

Додати коментар