На підставі рішення органу оскарження, Український центр ветеранів війни відмінив процедуру закупівлі м’яса

ДП “Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни” 30.03.2017 оголосив про проведення відкритих торгів на закупівлю м’яса (м’яса свійської птиці, замороженого) з очікуваною вартістю 1 043 435 грн.
Відповідно до протоколу розгляду від 27.03.2017, переможцем було визначено ПП «Укрпродпостач-КБ» з ціновою пропозицією 807 000 грн. Пропозиції другого учасника ТОВ “ТАЛЄН-2001” було відхилено.

Проте, не погоджуючись з рішенням замовника про визначення переможця, ТОВ “ТАЛЄН-2001” 07.04.2017 звернулось зі скаргою до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Товариство просило скасувати рішення про відхилення його пропозиції та про визначення переможця процедури закупівлі.

Колегія АМКУ, враховуючи порушення замовником законодавства у сфері публічних закупівель, своїм рішенням від 28.04.2017 зобов’язала ДП “Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни” відмінити процедуру закупівлі м’яса.
В ході розгляду скарги, Колегією було встановлено, що тендерна пропозиція переможця ПП «Укрпродпостач-КБ» не відповідала тендерній документації. В тому числі, не відповідала документації і пропозиція скаржника.
Колегією АМКУ було зазначено, що відхиливши пропозицію скаржника та не відхиливши пропозицію ПП «Укрпродпостач-КБ», замовник порушив принципи здійснення закупівель, передбачених статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі», зокрема недискримінація учасників.

Відповідно до Протоколу засідання тендерного комітету від 16.05.2017, на підставі рішення Колегії АМКУ, ДП “Український державний медико-соціальний центр ветеранів війни” відмінило процедуру закупівлі м’яса.

Рекомендовані публікації

Додати коментар