Напис «Фіто аптека «Зубицьких» вводив львів’ян в оману

Напис «Фіто аптека «Зубицьких» вводив львів’ян в оману

Львівське тервідділення АМКУ оштрафувало ФОП Макух Х.І. на 51 000 грн за порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Так, працівники відомства встановили, що на одному аптечному закладі міста, в якому здійснює господарську діяльність ФОП Макух Х.І., було розміщено напис «Фіто аптека «ЗУБИЦЬКИХ».

Проте в цьому аптечному закладі реалізувалися засоби, виготовлені з рослинної сировини торгової марки «Скарбниця народної медицини», виробництва ФОП Ансович Тетяни Іванівни. Тобто засоби, які продавались в аптеці, не мали ніякого відношення до фітопрепаратів виготовлених по авторській методиці академіка Зубицького Д.Н.

Мало того, як виявилось, у ФОП Макух Х.І., не було офіційного підтвердження на можливість реалізації засобів під маркою «Зибицькі», зокрема, не було договору про співпрацю з ТОВ «Народна медицина Данила Зубицького» – прямими власниками авторської методики академіка Зубицького Д.Н.

В результаті, як вказують в тервідділенні АМКУ, ФОП Макух Х.І. могла посилити свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, а шляхом поширення неправдивої інформації внаслідок неправомірного використання в назві аптечного закладу прізвища відомого академіка.

Таким чином у відомстві визнали, що підприємець вчинив порушення законодавства, яке передбачене статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», у вигляді поширення інформації, що вводить в оману, шляхом повідомлення невизначеному колу осіб неправдивих відомостей щодо використання у господарській діяльності прізвища «Зубицьких», що могло вплинути на наміри цих осіб щодо придбання товарів цього суб’єкту господарювання.

І хоч суб’єкт господарювання і припинив використовувати вказане позначення – демонтував вивіску з відповідним написом, і Львівське тервідділення АМКУ таки закрило проти нього справу, проте вказаний штраф за вчинення порушення все ж доведеться сплатити до Державного бюджету України.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар