Не відповіли на вимогу органу Комітету? Чекайте на штраф!

ПП «Група компаній Шериф», яке не відповіло на вимогу Київського тервідділення АМКУ, оштрафовано на 6 300 грн.

Київські антимонопольщики направили ПП «Група компаній Шериф» вимогу про надання інформації. Підприємство повинно було протягом 25 календарних днів з дня її отримання надати до тервідділення АМКУ запитувану інформацію та належним чином завірені копії документів.

Як зазначає орган Комітету, питання, вказані у цій вимозі, не потребували здійснення ПП «Група компаній Шериф» збору, аналізу та опрацювання інформації від третіх осіб, а обсяг, порядок і строки надання інформації були чітко визначені.
Однак, від суб’єкту господарювання як не надійшло ні звернень чи клопотань щодо подовження строку надання інформації на вимогу, так і самої інформації на вимогу відомства у вказаний термін.

У зв’язку з цим, антимонопольщики визнали дії ПП«Група компаній Шериф» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

Згідно з частиною другою статті 52 Закону України «Про захист економічної конкуренції за вчинення такого порушення накладається штраф у розмірі до 1 % доходу (виручки) суб’єкта господарювання від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Тому, врахувавши дохід ПП «Група компаній Шериф» за 2016 рік, взятий з податкової декларації, а саме – 639 708 грн, антимонопольщики оштрафували підприємство по максимуму.

Рекомендовані публікації

Додати коментар