Не вклались у строк? Очікуйте на штраф від АМКУ

Не вклались у строк? Очікуйте на штраф від АМКУ

Житомирське тервідділення АМКУ оштрафувало ТОВ «Бріз» на 13 600 грн за неподання інформації у встановлений строк.

Так, тервідділення АМКУ у зв’язку з дослідженням ринків роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами та дизельним пальним, скрапленим й стисненим газами, які використовуються в якості моторного палива, 23 січня 2018 року надіслало ТОВ «Бріз» вимогу про надання необхідної для відомства інформації в п’ятнадцятиденний термін з дня отримання вимоги.

У свою чергу Житомирська дирекція ПАТ «Укрпошта» повідомила, що рекомендований лист від відомства був вручений 31 січня 2018 року уповноваженому на одержання пошти ТОВ «Бріз» на підставі довіреності під розпис, про що свідчить підпис у книзі ф. 8.

Таким чином, інформацію на вимогу органу Комітету товариство повинно було надати до 16 лютого 2018 року, однак відповідь від суб’єкта господарювання надійшла до відомства лише 08 травня 2018 року.

Як зазначає тервідділення АМКУ, таке неподання інформації з боку ТОВ «Бріз» перешкодило антимонопольщикам у своєчасному та якісному дослідженні ринків роздрібної торгівлі світлими нафтопродуктами та дизельним пальним, скрапленим й стисненим газами, які використовуються в якості моторного палива, в межах Житомирської області.

В результаті відомство оштрафувало суб’єкта господарювання на вказану суму, оскільки вчинені дії, які полягали у неподанні інформації на вимогу органу Комітету у встановлений строк, були кваліфіковані як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Рекомендовані публікації

Додати коментар