Не забудьте сплатити за подання скарги до органу оскарження АМКУ!

Не забувайте, якщо подаєте скаргу до органу оскарження, то ви повинні сплатити за її подання. 

Антимонопольний комітет України є органом оскарження при проведенні публічних закупівель. Для розгляду скарг щодо закупівель при АМКУ створено Постійно діючу адміністративну колегію з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, яка складається з трьох державних уповноважених Антимонопольного комітету.
Порядок оскарження процедур закупівель та розгляду Колегією відповідних скарг визначений статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі».

Однією з підстав для залишення АМКУ скарги без розгляду є відсутність документу, що підтверджує справляння плати за подання скарги.
Так, плата за подання скарги до органу оскарження зараховується до Державного бюджету України. Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 291 від 23.03.2016 за подання скарги до органу оскарження справляється плата в таких розмірах:
5 тис. гривень — у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг;
15 тис. гривень — у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

Зарахування коштів за подання скарги здійснюється на відповідні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України. Надаємо посилання на перелік рахунків, відкритих за балансовим рахунком 3111,кодом класифікації доходів бюджету 24061800 «Інші надходження».

Під час подачі скарги до органу оскарження радимо дотримуватись вимог, встановлених законодавством, або звернутись за правовою допомогою до нашої юридичної компанії.

Рекомендовані публікації

Додати коментар