Недбалість у підготовці тендерної пропозиції позбавила учасника можливості взяти участь в аукціоні вартістю понад 300 мільйонів гривень

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 21 червня 2017 року прийняла рішення, яким зобов’язала Міністерство оборони України  скасувати рішення про допущення ТОВ «Нафтотрейд-Капітал» до аукціону за процедурою закупівлі «Нафта і дистиляти (паливо дизельне).

Очікувана вартість закупівлі – 312000000 грн.

До Колегії АМКУ звернулось ПП «ОККО Контракт» із скаргою щодо  порушення замовником порядку проведення процедури закупівлі, а саме про невідповідність тендерної пропозиції ТОВ «Нафтотрейд-Капітал» вимогам тендерної документації.

В ході розгляду скарги колегією АМКУ встановлено, що замовник вимагав на підтвердження наявності обладнання та матеріально-технічної бази надати скановану довідку про наявність в учасника обладнання (не більше 25 найменувань), матеріально-технічної бази та транспортних засобів.

На підтвердження інформації, наданій у довідці в довільній формі, учасники повинні були надати інвентарні картки обліку на все обладнання, зазначене в довідці.
ТОВ «Нафтотрейд-Капітал» надало довідку, де зазначило, серед іншого, про наявність 8 столів 8 крісел та 1 шафи. При цьому підтвердні документи надало лише на 7 столів та 7 крісел.

Колегія АМКУ встановила, що пропозиція ТОВ «Нафтотрейд-Капітал» не відповідала вимогам тендерної документації.

Рекомендовані публікації

Додати коментар