Непідписання договору Вінницейобленерго стало причиною відміни процедури закупівлі Вінницьким коледжем електроенергії

Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету ще в січні оголосив про проведення скороченої переговорної процедури закупівлі електричної енергії з очікуваною вартістю 870 000 грн.
Застосування переговорної процедури закупівлі в обох випадках замовник обґрунтовував відсутністю конкуренції. Так, згідно зі зведеним переліком суб’єктів природних монополій (розміщується щомісяця до 20 числа на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http:www.amc.gov.ua)), станом на 26.01.2017 року публічне акціонерне товариство «Вінницяобленерго» входить до переліку суб’єктів природних монополій щодо передачі електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, територія діяльності ПАТ «Вінницяобленерго» м. Вінниця та Вінницька область.

Так, 26.01.2017 в електронній системі закупівель було опубліковано повідомлення про намір укласти договір з ПАТ «Вінницяобленерго» в особі СО «Тростянецькі електричні мережі», проте, процедура закупівлі була відмінена замовником.
Причиною відміни процедури закупівлі було не підписання договору учасником у передбачений законодавством строк.

Відповідно до частини 4 статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі відміняється замовником у разі непідписання учасником договору про закупівлю у строк 35 днів (20 днів – у разі застосування переговорної процедури закупівлі з підстав, визначених пунктом 3 частини другої цієї статті, а також у разі закупівлі, зокрема, електричної енергії) з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір за результатами застосування переговорної процедури закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар