Неповна відповідь на вимогу органу Комітету стала причиною штрафу

Неповна відповідь на вимогу органу Комітету стала причиною штрафу

КП «Міськавтопарк» оштрафоване на 13 000 грн за подання відомству інформації в неповному обсязі.

Дніпропетровські антимонопольщики у зв’язку з дослідженням ринку платного паркування транспортних засобів, з метою здійснення державного контролю за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції та забезпечення розвитку конкуренції на цьому ринку, направили КП «Міськавтопарк» вимогу про надання необхідної для органу Комітету інформації.

Вимогу підприємство отримало та відповіло у встановлений термін, однак не надало інформації на пункти 1 та 3 цієї вимоги, що, як стверджує тервідділення АМКУ, перешкоджає органу Комітету у виконанні покладених на нього завдань.

КП «Міськавтопарк» у своїй відповіді вказало, що запитувана відомством інформація не є такою, що має відкритий доступ, а також вона не стосується сфери використання бюджетних коштів, тому для її отримання повинно бути вказано достатньо законних підстав.

У свою чергу тервідділення АМКУ зазначає, що законодавство України не уповноважує суб’єкта господарювання на власний розсуд вирішувати питання доцільності витребування органом Комітету інформації, необхідної для виконання завдань, передбачених законодавством про захист економічної конкуренції.

Таким чином дніпропетровські антимонопольщики кваліфікували дії КП «Міськавтопарк» щодо подання інформації в неповному обсязі як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбачене пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі територіальному відділенню у встановлені головою територіального відділення строки, за що і оштрафували підприємство на вказану суму.

Рекомендовані публікації

Додати коментар