НЕВИКОНАННЯ РІШЕННЯ ОРГАНІВ АМКУ ТЯГНЕ ЗА СОБОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Законодавством про захист економічної конкуренції передбачено обов’язковість виконання рішень органів Антимонопольного комітету України.

Комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго» не в повному обсязі виконало рішення Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, прийняте 30 грудня 2014 року, а саме не привело умови договорів про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву питної води у відповідність до вимог чинного законодавства.

Це було встановлено відділенням під час контролю за додержанням законодавства про захист економічної конкуренції та розгляду заяви споживача, що надійшла до Миколаївського тервідділення АМКУ.

Відділенням було розпочато розгляд справи та за результатом розгляду 30.09.2016 прийнято рішення про визнання дій  обласного комунального підприємства «Миколаївоблтеплоенерго» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 4 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», які полягають у виконанні рішення адміністративної колегії Миколаївського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України від 30.12.2014р. № 86-ріш не в повному обсязі, а саме невиконання пункту 4 рішення в частині усунення наслідків порушення законодавства про захист економічної конкуренції шляхом приведення умов договорів про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву питної води у відповідність до вимог чинного законодавства.

За вчинення зазначеного порушення на обласне комунальне підприємство «Миколаївоблтеплоенерго» накладено штраф у розмірі 68 000 гривень.

Крім того, адміністративна колегія відділення зобов’язала підприємство у двомісячний строк привести умови договорів про надання населенню послуг з централізованого опалення та підігріву питної води у відповідність до вимог чинного законодавства.

Категорії: АМКУ

Рекомендовані публікації

Додати коментар