Ніхто не виявив бажання виготовити за мільйон гривень проектно-кошторисну документацію з реконструкції Вінницького поліклінічного відділення

Департамент будівництва, містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації 17.05.2017 оголосив про проведення допорогових торгів на закупівлю робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту: «Реконструкція диспансерно-поліклінічного відділення Вінницького обласного онкологічного диспансеру по вул. Хмельницьке шосе, 84 в м. Вінниці» з очікуваною вартістю 1 000 000 грн.
Звертатись за роз’ясненнями можна було до 23.05.2017. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – до 25.05.2017.

Під час проведення процедури відкритих торгів тендерні пропозиції мають право подавати всі зацікавлені особи. Для проведення процедури закупівлі має бути подано не менше двох пропозицій. Як свідчить інформація в електронній системі закупівель, жодних звернень до замовника не надходило. Разом з тим, не було подано й жодної пропозиції.

Враховуючи відсутність пропозицій, торги із закупівлі робіт із виготовлення проектно-кошторисної документації вчора були відмінені.

Рекомендовані публікації

Додати коментар