Обидві процедури закупівель Управління Державної судової адміністрації в Дніпропетровській області були відмінені. Пропозицію подав лише один учасник.

Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області 07.04.2017 оголосило про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю послуг із забезпечення функціонування автоматизованної системи документообігу в судах з очікуваною вартістю 605 000 грн.
Того ж дня, Територіальне управління також оголосило і про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю послуг з централізованого адміністрування мереж, інформаційних ресурсів та послуг з технічної підтримки з очікуваною вартістю 1 095 000 грн.

Свою пропозицію до обох процедур закупівель подав лише один учасник – Державне підприємство «Інформаційні судові системи» (м. Київ) з ціновою пропозицією 604 908 грн та 1 094 774, 40 грн відповідно.

Враховуючи, що для проведення процедури закупівлі має бути подано не менше двох пропозицій, вчора обидві процедури закупівель Територіального управління ДСАУ в Дніпропетровській області були відмінені.

Рекомендовані публікації

Додати коментар