Одеське тервідділення АМКУ виявило ознаки порушення в діях двох підрядних організацій

Одеське тервідділення АМКУ виявило ознаки порушення в діях двох підрядних організацій

Відомство надало ТОВ «Алькарім-Буд» та ТДВ «ВБМО «Одесбуд» обов’язкові для розгляду рекомендації щодо утримання від дій, які можуть містити ознаки порушення законодавства.

Так, як повідомляє орган Комітету, у серпні 2018 року працівники відомства виявили щитову конструкцію та огороджений будівельний майданчик по вул. Італійський бульвар, м. Одеса з інформацією, що будується багатоповерховий житловий будинок з вбудовано-прибудованими приміщеннями та паркінгом. Як зазначалось на конструкції, розпочатись будівництво мало в І кварталі 2016 року, а закінчитись – в ІІ квартал 2018 року, проте підрядною організацією ТОВ «Алькарім-Буд» це будівництво навіть і не починалося.

Після отримання відповідної вимоги від тервідділення АМКУ, ТОВ «Алькарім-Буд» змінило інформацію на щитовій конструкції на таку: «Початок будівництва IV квартал 2018р., закінчення будівництва II квартал 2021р.».

Крім того, у жовтні 2018 року одеські антимонопольщики виявили по вул. Ак. Вільямса, м. Одеса розміщену щитову конструкцію з інформацією, що за вказаною адресою здійснюється будівництво 15-ти поверхового житлового будинку, двосекційного, монолітно-каркасної конструкції з газобетонним заповненням стін. Початок будівництва – березень 2016 року, закінчення будівництва – ІІІ квартал 2018 року. Однак, згідно з наданою інформацією підрядника ТДВ «ВБМО «Одесбуд», завершення всіх робіт на цьому об’єкті планується лише у ІІІ кварталі 2019 року.

Після отримання відповідної вимоги від тервідділення АМКУ, ТДВ «ВБМО «Одесбуд» замазало чорною фарбою число кварталу та рік завершення будівництва зазначеного об’єкту.

У свою чергу, як вказує тервідділення АМКУ, такі дії ТОВ «Алькарім-Буд» та ТДВ «ВБМО «Одесбуд» містять ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції, передбаченого ст. 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції», яке полягає у поширенні інформації, що вводить в оману, і тому відомство надало обом суб’єктам господарювання обов’язкові для розгляду рекомендації.

Рекомендовані публікації

Додати коментар