Одеські антимонопольщики зацікавились впровадженням «електронного квитка»

Одеські антимонопольщики зацікавились впровадженням «електронного квитка»

В результаті Одеське тервідділення АМКУ надало Одеській міській раді обов’язкові для розгляду рекомендації.

Нещодавно тервідділення АМКУ повідомило, що ним проводилось дослідження ринку надання послуг організації оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування міста Одеси в частині впровадження «електронного квитка».

За результатами цього дослідження орган Комітету, виявивши у діях Одеської міської ради ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції, рекомендував міській раді впродовж трьох місяців вжити ряд заходів щодо припинення протиправних дій, а саме:

І. Внести зміни у рішення Одеської міської ради №2447-VII від 04.10.2017 «Про затвердження положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування м. Одеси», в частині встановлення несприятливих чи дискримінаційних умов, а саме:

Внести зміни у пункти 2.1, 2.3 та 2.5 додатку «Техніко-економічні вимоги до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування, які планується впровадити в м. Одесі, та вимог до інвестора належить, зокрема, наступні вимоги до інвестора» до рішення Одеської міської ради №2447-VII від 04.10.2017, якими передбачити можливість участі у конкурсі:

  1. Суб’єкту, у якого є договірні відносини (або є можливість укласти такі договори) з іншим суб’єктом господарювання щодо виробництва валідаторів та іншої апаратної частини для автоматизованої системи обліку оплати проїзду, прийняти участь у конкурсі.
  2. Суб’єкту, який здійснює відповідну діяльність на території Одеської області, інших міст, областей України або інших країн, та не має сервісного центру на території міста Одеси, прийняти участь у конкурсі.
  3. Суб’єкту, у якого є договірні відносини (або є можливість укласти такі договори) з іншим суб’єктом господарювання щодо надання послуг конструкторського бюро з досвідом розробки та впровадження проектів на транспорті не менше 5 років, прийняти участь у конкурсі.

ІІ. Здійснити заходи щодо внесення змін в усі нормативно-правові акти, які розроблені та прийняті на підставі рішення Одеської міської ради №2447-VII від 04.10.2017 «Про затвердження положення про умови проведення конкурсу з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування м. Одеси», в частині встановлення несприятливих чи дискримінаційних умов, зазначених у пункті І цих рекомендацій.

ІІІ. Провести конкурс з відбору інвестора для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування м. Одеси за умов відсутності несприятливих чи дискримінаційних умов, зазначених у пункті І цих рекомендацій.

Рекомендовані публікації

Додати коментар