Один відсоток від виручки за інформаційне порушення законодавства про захист економічної конкуренції

Один відсоток від виручки за інформаційне порушення законодавства про захист економічної конкуренції

ФОП Ілюк М.Ю. заплатить 150 грн за неподання інформації на вимогу Хмельницького тервідділення АМКУ.

До тервідділення АМКУ звернулись з заявою жителі села Лозова з приводу неправомірних, на їх думку, дій з боку ФОП Ілюк М.Ю щодо здійснення виплат за заготівлю молока від індивідуальних господарств.

У ході розгляду цього звернення антимонопольщики надіслали підприємцю вимогу про надання інформації із терміном виконання до 09.06.2017 року, однак відповідь на вимогу у встановлений термін від суб’єкту господарювання на адресу відомства не надійшла.

Тоді тервідділення АМКУ з метою з’ясування обставин неподання підприємцем необхідної для органу Комітету інформації надіслало ФОП Ілюк М.Ю повторну вимогу, однак ця вимога повернулась на адресу хмельницького антимонопольного відомства оскільки адресат відмовився її одержувати.

Згодом він відмовився одержати і попередні висновки у справі, в яких дії підприємця антимонопольне відомство пропонувало кваліфікувати як порушення законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Врахувавши, що ФОП Ілюк М.Ю порушення законодавства про захист економічної конкуренції не визнала та не припинила, тервідділення АМКУ, відповідно до норм законодавства, застосувало  до суб’єкта господарювання максимальні штрафні санкції за дане порушення – один відсоток доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній звітний рік, що передував року, в якому накладається штраф.

Рекомендовані публікації

Додати коментар