Орган Комітету оштрафував виробника морозива за порушення законодавства

Орган Комітету оштрафував виробника морозива за порушення законодавства

ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» оштрафоване на 13 600 грн за подання інформації в неповному обсязі Запорізькому тервідділенню АМКУ.

У 2017 році до тервідділення АМКУ надійшла заява щодо поширення ТОВ «Айс Запоріжжя» на упаковці морозива пломбір «Super пломбір» ТМ «АЙС» неправдивої інформації про склад продукту.

За результатами дослідження фактів, викладених у заяві, антимонопольщики виявили, що ТОВ «Айс Запоріжжя» уклало з ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» договір про виробництво та поставку товарів, згідно з яким ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» виготовляє морозиво в асортименті під торговельною маркою «АЙС».

Таким чином орган Комітету надіслав ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» вимогу про надання інформації, яка була необхідна відомству для повного та всебічного розгляду заяви.

Товариство надіслало відповідь, однак, як вказує тервідділення АМКУ, відповідь ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» не містила інформації на пункт 6 вимоги стосовно складу суміші на кожну партію морозива пломбір «Super пломбір» ТМ «АЙС», а тому, за визначенням відомства, товариство надало інформацію в неповному обсязі.

В результаті дії ТОВ «ФМ ХЛАДОПРОМ» по поданню інформації в неповному обсязі на вимогу тервідділення АМКУ були визнані порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі територіальному відділенню у встановлений головою територіального відділення строк, за що товариство і отримало відповідний штраф.

Рекомендовані публікації

Додати коментар