Орган Комітету розстрочив товариству сплату штрафу

Орган Комітету розстрочив товариству сплату штрафу

Кіровоградське тервідділення АМКУ дозволило ТОВ «Олександрійська районна соціальна аптека» сплатити штраф частинами.

Так, у березні 2018 року кіровоградські антимонопольщики оштрафували ТОВ «Олександрійська районна соціальна аптека» на 34 300 грн за неправомірне використання позначення «САНІТАС МЕРЕЖА АПТЕК» на власному аптечному пункті.

Як встановив орган Комітету таке позначення було схоже із знаком для товарів і послуг «Sanitas мережа аптек», яке використовує ПП «Санітас» на власних аптеках та аптечних пунктах. Такі дії з боку ТОВ «Олександрійська районна соціальна аптека» були визнані антимонопольщиками порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченим статтею 4 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

Порушник мав сплати штраф за вказане порушення до Державного бюджету України, однак у червні 2018 року до тервідділення АМКУ надійшла заява від товариства з проханням розстрочити сплату штрафу на 7 місяців у зв’язку зі скрутним фінансовим становищем.

У відповідь на це орган Комітету, відповідно до частини 6 статті 56 Закону України «Про захист економічної конкуренції» розстрочив сплату штрафу на вказаний ТОВ «Олександрійська районна соціальна аптека» термін і тепер щомісяця до кінця поточного року товариство сплачуватиме по 4 900 грн.

Рекомендовані публікації

Додати коментар