Орган Комітету виявив ознаки порушення на ринку

Черкаське тервідділення АМКУ виявило у діях Смілянського колгоспного ринку Черкаської облспоживспілки ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Черкаські антимонопольщики провели дослідження ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринках в межах м. Сміла.

Аналіз інформації вказав на те, що Смілянський колгоспний ринок на ринку комплексних послуг з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами та надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринку в межах м. Сміла має ознаки монопольного (домінуючого) становища в розумінні частини 2 статті 12 Закону України «Про захист економічної конкуренції», оскільки його частка на зазначеному ринку перевищує 35%.

Орган Комітету встановив, що тарифи на комплексні послуги з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринку, які були встановлені ринком, є економічно необґрунтованими.

У зв’язку з цим, ринок отримав від відомства обов’язкові для розгляду рекомендації щодо приведення тарифів на комплексні послуги з надання місць для торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, надання в оренду торгових приміщень (площ) на ринку в межах м. Сміла, до економічно обґрунтованого рівня.

Про результати розгляду рекомендацій Смілянський колгоспний ринок має повідомити тервідділення АМКУ у місячний строк.

Рекомендовані публікації

Додати коментар