Орган Комітету закрив справу про неподання інформації на вимогу

Херсонське тервідділення АМКУ закрило справу проти ФОП Перетятька В.В., який довів що відповідав на вимогу органу Комітету.

Річ у тому, що херсонські антимонопольщики розглядаючи справу щодо підвищення вартості послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті Нова Каховка – Берислав до с. Козацьке на 3 грн, які надає ФОП Перетятько В.В., направили підприємцю вимогу про надання інформації та запропонували у семиденний строк з дня її отримання надати відповідну інформацію і копії документів.

Однак у вказаний строк відповіді від суб’єкту господарювання на адресу відомства не надійшло, тому тервідділення АМКУ прийняло розпорядження про початок розгляду справи за наявністю у діях ФОП Перетятька В.В. ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Проте підприємець, отримавши розпорядження про початок розгляду справи, надав органу Комітету запитувану інформацію та повідомив відомство, що надана інформація подається ним вже вдруге.

Зокрема, за поясненнями, наданими ФОП Перетятко В.В., відповідь на вимогу ним було підготовлено вчасно та направлено до тервідділення АМКУ простим листом. Про те, що до антимонопольщиків запитувана інформація не надійшла, йому стало відомо лише після отримання розпорядження про початок розгляду справи, і у зв’язку з чим він і надав до тервідділення АМКУ відповідь на вимогу повторно та в якості вчасного відправлення відповіді на вимогу долучив копію журналу вихідної кореспонденції.

Таким чином орган Комітету отримавши інформацію та взявши до уваги ті обставини, що суб’єкт господарювання вчасно відповів на вимогу відомства, прийняв рішення про закриття провадження у справі у зв’язку з не доведенням вчинення ФОП Перетятьком В.В. порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Рекомендовані публікації

Додати коментар