Орган оскарження зобовязав філію “БМФ “Укргазпромбуд” ПАТ “Укртарнсгаз” відмінити торги на закупівлю виробів з дроту

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось ТОВ «ІНТЕРХІМ БТВ», яке повідомляло, що замовник – ПАТ «Укртрансгаз» в особі філії «Будівельно-монтажна фірма «Укргазпромбуд», порушив порядок проведення процедури закупівлі виробів з дроту (електродів зварювальних).
Очікувана вартість – 7 090 429,83 грн з ПДВ (перевищує 133 тисячі евро).

Так, скаржник просив Колегію АМКУ прийняти рішення про встановлення порушень цієї процедури закупівлі та зобов’язати замовника не допустити до аукціону ТОВ «Торговий дім «НІСА».
Скаржник зауважував, що ТОВ «Торговий дім «НІСА» завантажило у складі пропозиції до початку аукціону цінову пропозицію, що, на його думку, несе ризик змови та як наслідок порушення принципів конкуренції.
Замовник підтвердив наявність у складі пропозиції ТОВ «Торговий дім «НІСА» файлу з ціновою пропозицією, що доступна для перегляду іншим учасникам процедури закупівлі, але будь-які права та інтереси учасників, на думку замовника, відкритий файл з цінової пропозицією не порушує.

Колегія АМКУ з приводу зазначеного встановила, що оскільки розкриття інформації про ціну відбулось на етапі, коли розкривається лише частина тендерної пропозиції з інформацією та документами, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, та інформацією і документами, що містять технічний опис предмета закупівлі, це є порушенням законодавства з питань публічних закупівель.

Враховуючи викладене, оскільки допущені порушення на час прийняття Колегією АМКУ рішення усунути неможливо, то 28.09.2017 року орган оскарження зобов’язав ПАТ «Укртрансгаз» в особі філії «Будівельно-монтажна фірма «Укргазпромбуд» відмінити вказану процедуру закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар