Органи Комітету продовжують штрафувати за подання інформації в неповному обсязі

Органи Комітету продовжують штрафувати за подання інформації в неповному обсязі

Одеське тервідділення АМКУ оштрафувало МП «ОЗОН» на 54 000 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Так, одеські антимонопольщики надіслали МП «Озон» вимогу про надання необхідної для відомства інформації в якій вимагалось у 5-денний строк надати до Одеського тервідділення АМКУ вичерпні відповіді на всі 11 пунктів вимоги.

Однак, як вказує тервідділення АМКУ, суб’єкт господарювання не надав всієї необхідної інформації та документів на пункти 5, 6, 7, 8, 9 та 11 вимоги.

За словами антимонопольщиків, МП «Озон» не зверталось до них щодо подовження строків для надання відповіді на вимогу або щодо роз’яснення окремих пунктів вимоги. Разом з тим, МП «Озон» не надало пояснень, щодо причин такого неподання запитуваної відомством інформації.

Відповідно орган Комітету кваліфікував дії суб’єкту господарювання як порушення законодавства, що передбачено пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі на вимогу Одеського тервідділення АМКУ, за що МП «Озон» і було оштрафовано.

Рекомендовані публікації

Додати коментар