ОСКАРЖЕННЯ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ НЕБЕЗОПЛАТНЕ

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель звернулось товариство з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія «Адамант»” (смт. Бородянка, Київська область) зі скаргою щодо порушення Департаментом благоустрою та інфраструктури Дніпропетровської міської ради порядку проведення процедури попередньої кваліфікації – «Капітальний ремонт автодорожнього мосту №2 через р. Дніпро в м. Дніпропетровську».

Розпочато процедуру закупівлі 29.07.2016. Очікувана вартість закупівлі понад 175 мільйонів гривень.

Скаржник просив зобов’язати замовника скасувати рішення про відхилення його пропозиції, а також рішення про визнання переможця процедури закупівлі.

Відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» за подання скарги до органу оскарження справляється плата, яка зараховується до Державного бюджету України.

Як встановила Колегія АМКУ, у складі матеріалів, доданих до скарги  ТОВ БК “Адамант”, відсутній документ, що підтверджує справляння плати за подання скарги.

Якщо суб’єктом оскарження не внесено плату за подання скарги, законодавство в сфері державних закупівель передбачає залишення такої скарги органом оскарження без розгляду.

Крім того, як встановила Колегія АМКУ, інформація про відхилення пропозиції конкурсних торгів ТОВ БК “Адамант” була розміщена на веб-порталі Уповноваженого органу 20.10.2016.

Таким чином, про порушення своїх прав ТОВ БК «Адамант» повинно було дізнатись 20.10.2016.

Скарга ТОВ БК “Адамант” зареєстрована в АМКУ 31.10.2016. Отже, скарга подана з порушенням строків, передбачених законодавством у сфері державних закупівель.

Враховуючи зазначене, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель 03.11.2016 залишила скаргу ТОВ БК “Адамант” без розгляду.

Наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, в тому числі в сфері закупівель. Звертайтесь до нас і ви отримаєте кваліфіковану допомогу з питань проведення закупівель та їх оскарження.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар