ПАТ «Чернігівобленерго» не виконало рішення АМКУ

ПАТ «Чернігівобленерго» не виконало рішення АМКУ

Чернігівське тервідділення АМКУ оштрафувало ПАТ «Чернігівобленерго» на 68 000 грн за невиконання зобов’язання встановленого рішенням відомства.

Так, відповідно до рішення тервідділення АМКУ, яке було прийнято ще у листопаді 2015 року, товариство серед іншого мало також у десятиденний термін відновити електропостачання до помешкання споживача.

У свою чергу ПАТ «Чернігівобленерго» вирішило оскаржити рішення відомства у судовому порядку, однак рішенням господарського суду Чернігівської області товариству у позові було відмовлено повністю, а постановою Київського апеляційного господарського суду вказане рішення суду було залишено без змін.

Тому відновити електропостачання до помешкання споживача суб’єкт господарювання мав до 15 серпня 2016 року, проте постачання ПАТ «Чернігівобленерго» відновило лише 27 грудня 2017 року.

Таким чином, як зазначають чернігівські антимонопольщики, товариство вчинило порушення, передбачене пунктом 4 cтaттi 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді невиконання зобов’язання, встановленого рішення Чернігівського тервiддiлення АМКУ, за що суб’єкт господарювання і отримав відповідний штраф.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар