ПАТ «Чернігівобленерго» отримав штраф за невиконання рішення органу Комітету

ПАТ «Чернігівобленерго» отримав штраф за невиконання рішення органу Комітету

Чернігівські антимонопольщики встановили, що ПАТ «Чернігівобленерго» порушував законодавство про захист економічної конкуренції.

Так, у 2015 році тервідділення АМКУ визнало дії товариства щодо зволікання з отриманням від постачальника за нерегульованим тарифом (далі – ПНТ) ТОВ «ТЕК «ЕЛКОМ» повідомлень на заявлений обсяг купівлі електричної енергії на серпень-листопад 2015 року порушенням у вигляді зловживання монопольним становищем шляхом створення перешкод доступу на ринок постачання електричної енергії продавця (постачальника) електричної енергії та зобов’язало товариство вжити заходи щодо забезпечення доступу ПНТ для подачі та реєстрації вхідної кореспонденції.

Однак у зв’язку з тим, що ПАТ «Чернігівобленерго» не виконало вказаного рішення відомства, орган Комітету відкрив наступну справу проти суб’єкта господарювання.

Як повідомляє тервідділення АМКУ, на сьогодні порушення вже припинено, а на ПАТ «Чернігівобленерго» накладено штрафні санкції. Економічний ефект припиненого порушення склав понад 9 млн грн.

Також за результатами розгляду справ поновлено умови для розвитку конкуренції для ПНТ на ринку постачання електричної енергії.

Рекомендовані публікації

Додати коментар