ПАТ «Укрпошта» направило вимогу органу Комітету «неналежній особі»

І таким чином Луганське тервідділення АМКУ закрило провадження у справі проти ТОВ «Завод «Амплітуда» про неподання інформації на вимогу відомства.

Річ у тому, що луганські антимонопольщики, у зв’язку із розглядом справи про порушення законодавства про захист економічної конкуренції з боку ТОВ «Завод «Амплітуда», направили суб’єкту господарювання вимогу про надання інформації.

Інформацію, передбачену цією вимогою, відповідачу необхідно було надати у 7-денний термін з дня її отримання, однак відомство не дочекалось відповіді від товариства у зазначений строк.

У зв’язку з цим тервідділення АМКУ розпочало розгляд справи проти ТОВ «Завод «Амплітуда» за неподання інформації на вимогу органу Комітету.

Однак у ході розгляду справи з’ясувалось, що виною всьому стало ПАТ «Укрпошта», яке помилково доставило вимогу тервідділення АМКУ неналежному адресату.

Так луганські антимонопольщики закрили розгляд справи, оскільки в діях ТОВ «Завод «Амплітуда» були відсутні ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації тервідділенню АМКУ.

Рекомендовані публікації

Додати коментар