«Перепідключення абонентів ПАТ «Укртелеком» безкоштовно!» не було безкоштовним

«Перепідключення абонентів ПАТ «Укртелеком» безкоштовно!» не було безкоштовним

ТОВ «Ведекон», відповідно до рекомендацій АМКУ, має усунути причини виникнення порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

У квітні 2018 року до Комітету звернулось ПАТ «Укртелеком» і заявою щодо порушення ТОВ «Ведекон» законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

А саме, як стверджувало ПАТ «Укртелеком», у серпні 2017 року у періодичних виданнях (газетах) «Ємільчинські факти» та «Народна трибуна» ТОВ «Ведекон», яке надає телекомунікаційні послуги під торговельною маркою «WiMagic», розмістило рекламні оголошення про акцію щодо його послуг такого змісту: «Перепідключення абонентів ПАТ «Укртелеком» безкоштовно!».

На думку ПАТ «Укртелеком», така реклама товариства може спонукати абонентів ПАТ «Укртелеком» до розірвання з ним договірних відносин щодо надання телекомунікаційних послуг доступу до мережі Інтернет.

Водночас ТОВ «Ведекон» повідомило Комітету про те, що не здійснювало та не здійснює безкоштовного підключення абонентів ПАТ «Укртелеком».

У свою чергу в АМКУ з’ясували, що вказані рекламні оголошення, відповідно до акту здачі-прийняття робіт, розміщені ФОП Кунашенко, який є представником ТОВ «Ведекон». Як же повідомив сам підприємець, оголошення у періодичних виданнях розміщувалися ним за власною ініціативою без погодження з ТОВ «Ведекон».

Однак, як з’ясували у відомстві, саме ТОВ «Ведекон», не зверталося до періодичних видань «Народна Трибуна» та «Ємільчинські Факти» з вимогою припинення розміщеної ФОП Кунашенком інформації про безкоштовне підключення абонентів ПАТ «Укртелеком».

Таким чином АМКУ прийшов до висновку, що представник ТОВ «Ведекон», від імені ТОВ «Ведекон» та в інтересах ТОВ «Ведекон», вчинив дії, що містять ознаки порушення, передбаченого статтею 10 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції».

І тому Комітет рекомендував ТОВ «Ведекон» усунути причини такого порушення та утримуватися від подібних дій у подальшому.

Рекомендовані публікації

Додати коментар