ПЕРЕВІРЯЙТЕ ПОДАНУ ПРОПОЗИЦІЮ, КОЛИ ОСКАРЖУЄТЕ ЇЇ ВІДХИЛЕННЯ

Приватному підприємству «ВОСТОКСЕРВІС» (м. Павлоград, Дніпропетровська обл.) не вдалось відстояти свої права та скасувати рішення про відхилення Кам’янською спеціальною загальноосвітньою школою – інтернат Запорізької обласної ради його пропозиції.

Першого червня цього року Кам’янською спеціальною загальноосвітньою школою – інтернат було оголошено про проведення процедури закупівлі вугілля АМ (13-25) ДГОМ (13-50) вартістю 925 951 гривень.

Під час проведення процедури закупівлі замовник відхилив пропозицію учасника ПП «Востоксервіс» в зв’язку з її невідповідністю умовам документації конкурсних торгів.

Законодавством у сфері державних закупівель передбачено право замовника вимагати від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.

Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів в разі, якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації.

Так, школою-інтернатом вимагались, зокрема, копії документів, що підтверджують наявність в учасника складу (складські приміщення або площадки) та вагової (вагів) (підтверджується наданням копій витягів право власності на склад або договір оренди складу та копією технічного паспорту на ваги або договору оренди вагової, копією свідоцтва про повірку робочого засобу вимірювальної техніки (вагів), виданого уповноваженою організацією), дійсного на момент розкриття пропозицій.

У складі копій пропозиції конкурсних торгів ПП «Востоксервіс» копія свідоцтва про повірку робочого засобу вимірювальної техніки (вагів), виданого уповноваженою організацією, була відсутня, що не відповідає умовам документації у цій частині.

Враховуючи вищезазначене, Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель 04.11.2016 встановила правомірність відхилення пропозиції ПП «ВОСТОКСЕРВІС» замовником та відмовила підприємству в задоволенні скарги.

Разом з тим, у скарзі скаржник ПП «Востоксервіс» просив АМКУ розглянути пропозиції інших учасників, допущених до процедури оцінки, на предмет відповідності документації та застосування замовником дискримінаційного підходу.

У ході розгляду скарги Колегією АМКУ не встановлено дискримінаційного підходу з боку замовника по відношенню до скаржника.

Враховуючи небезоплатність оскарження процедур закупівель (5 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг, та 15 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі робіт), перед тим, як подавати скаргу, уважно перевірте подану вами пропозицію.

Наша компанія надає широкий спектр юридичних послуг, в тому числі в сфері закупівель. Звертайтесь до нас і ви отримаєте кваліфіковану допомогу з питань проведення закупівель та їх оскарження.

Рекомендовані публікації

Додати коментар