«Персиковий сік з м’якоттю» на третину складається з яблучного пюре

«Персиковий сік з м’якоттю» на третину складається з яблучного пюре

Одеське тервідділення АМКУ розпочало справу відносно суб’єкта господарювання, який здійснює свою діяльність на території Одеської області.

Як вказує орган Комітету, певне Підприємство при виробництві соків та сокової продукції не зазначає в назві продукту всіх фруктових складових, як цього вимагає ДСТУ 4283.1:2007 «Консерви соки та сокові продукти».

Наприклад, при виробництві продукції «Персиковий сік з м’якоттю» на лицьовій стороні упаковки розміщено позначення «Персик» та зображення плодів персику, в той час, як у фруктовій складовій соку міститься окрім персикового пюре ще й яблучне пюре. При цьому, у процентному співвідношенні масова частка яблучного пюре, від загальної масової частки плодової частки продукції, займає близько 32,5%, тобто третину плодової частки продукту.

Як зазначає тервідділення АМКУ, такі дії суб’єкта господарювання можуть містити ознаки порушення законодавства про захист недобросовісної конкуренції у вигляді поширення інформації, що вводить в оману.

У свою чергу відомство повідомило, що окрім розслідування цій справі, ще розпочато дослідження ринку реалізації соків та сокових продуктів на території Одеської області, на предмет дотримання іншими виробниками соків та сокової продукції вимог законодавства про захист економічної конкуренції.

Рекомендовані публікації

Додати коментар