Підприємець не відповів на вимогу Харківського тервідділення АМКУ та порушив антимонопольне законодавство

Харківські антимонопольщики визнали, що ФОП ДЕЦИК Г.Г. вчинила порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

У 2017 році Харківське тервідділення АМКУ у зв’язку з дослідженням ринку меблів направило ФОП ДЕЦИК Г.Г вимогу про надання інформації, необхідної відомству для цього дослідження.

Інформацію, передбачену вимогою, підприємцю необхідно було надати в 14-денний строк з дня її отримання, однак ФОП ДЕЦИК Г.Г. звернулась до тервідділення АМКУ з проханням подовжити строк надання інформації передбаченої вимогою на 45 календарних днів, посилаючись на великий обсяг запитуваної інформації.
Тервідділення АМКУ у свою чергу подовжило строк надання інформації, однак пізніше, як зазначають антимонопольщики, ФОП ДЕЦИК Г.Г. фактично відмовилась надати інформацію, передбачену цією вимогою.

В результаті Харківське тервідділення АМКУ визнало, що підприємець, не подавши інформацію, передбачену вимогою голови територіального відділення у встановлений строк, вчинив порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету України у встановлені головою територіального відділення строки.

Проте згідно з витягом з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, ФОП ДЕЦИК Г.Г. припинила свою діяльність 19.07.2017, і тому, у розумінні статті 1 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, підприємець вже не є суб’єктом господарювання, і на нього не може бути накладений штраф відповідно до норм законодавства.

Рекомендовані публікації

Додати коментар