ПЛАТА ЗА ПОДАННЯ СКАРГ ДО ОРГАНУ ОСКАРЖЕННЯ СПРАВЛЯЄТЬСЯ ЗА КОЖНУ СКАРГУ ОКРЕМО.

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» за подання скарги до органу оскарження справляється плата, яка зараховується до Державного бюджету України.
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 291 від 23.03.2016 за подання скарги до органу оскарження справляється плата в таких розмірах:
5 тис. гривень — у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг;
15 тис. гривень — у разі оскарження процедури закупівлі робіт.

До Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель 12.12.2016 звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «ІМЕД» (м. Київ).
Товариство оскаржувало рішення про відхилення Департаментом охорони здоров’я Одеської міської ради його пропозиції, поданої для участі в процедурі закупівлі рентгенівської плівки, та, зокрема, просило здійснити ретельну перевірку пропозицій всіх учасників процедури закупівлі.

Як встановила Колегія АМКУ, до скарги ТОВ «ІМЕД» була додана квитанція від 08.12.2016 №ПН2619 про сплату коштів за подання скарги, яка також була додана товариством до іншої скарги, за якою Колегією АМКУ було прийнято рішення (15.12.2016 №2094-р/пк-пз).
Таким чином подана квитанція не є підтвердженням внесення плати за подання скарги до органу оскарження. Отже, скарга ТОВ «ІМЕД» не відповідає вимогам частини першої статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» (а саме – відсутній документ про здійснення оплати за подання скарги до органу оскарження).

Якщо суб’єктом оскарження не внесено плату за подання скарги до органу оскарження, орган оскарження залишає скаргу без розгляду.

Враховуючи наведене, скарга ТОВ «ІМЕД» 15.12.2016 була залишена Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель без розгляду.

 

Рекомендовані публікації

Додати коментар