ПЛАТІЖНИЙ ДОКУМЕНТ ПРО СПЛАТУ ШТРАФУ НЕ ВВАЖАЄТЬСЯ АМКУ ІНФОРМАЦІЄЮ З ОБМЕЖЕНИМ ДОСТУПОМ

Відповідно до внесених в цьому році змін до законодавства про захист економічної конкуренції, всі тексти рішень органів Антимонопольного комітету України (крім інформації з обмеженим доступом, яка міститься в них) публікуються на офіційному веб-порталі Комітету (суб-сайтах територіальних відділень Комітету), Єдиному державному порталі відкритих даних.

Інформація про назви суб’єктів господарювання, що вчинили порушення законодавства про захист економічної конкуренції, та інформація про розміри накладених штрафних санкцій не вилучається з текстів опублікованих рішень. Тобто інформація про розмір штрафних санкцій та суб’єктів господарювання, які мають їх сплатити, є відкритою публічною інформацією, та оприлюднюється органами Комітету.

Таким чином, навіть якщо вашим підприємством, установою, організацією платіжному документу про сплату штрафу, накладеного рішенням органу Комітету, та/або листу про направлення копії платіжного документу (платіжного доручення, квитанції тощо) було присвоєно гриф (позначення) «конфіденційна інформація», така інформація не вважатиметься Антимонопольним комітетом України та його органами інформацією з обмеженим доступом, а саме, конфіденційною інформацією.

Категорії: АМКУ

Рекомендовані публікації

Додати коментар