ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ЗОБОВ’ЯЗАНО ВІДМІНИТИ ПРОЦЕДУРУ ЗАКУПІВЛІ ТОМОГРАФА

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель зобов’язала Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради відмінити процедуру закупівлі комп’ютерного томографа.

Сімнадцятого серпня Департамент оголосив про проведення процедури закупівлі комп’ютерного томографа. Очікувана вартість закупівлі 8 млн. грн.

До АМКУ оскаржило дії Департаменту товариство з обмеженою відповідальністю «Астріум» (м. Київ).  Товариство просило встановити порушення процедури закупівлі. Скаржник вважав, що пропозиція іншого учасника не відповідала умовам тендерної документації та мала бути відхилена замовником.

У ході розгляду скарги, колегія АМКУ встановила, що пропозиції всіх допущених до аукціону учасників не відповідали умовам документації та мали бути відхилені замовником, в тому числі і пропозиція скаржника.

За результатами розгляду скарги ТОВ «Астріум» щодо порушення Департаментом охорони здоров’я Запорізької міської ради законодавства під час проведення закупівлі за державні кошти комп’ютерного томографа Колегією зобов’язано замовника відмінити процедуру закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар