Полтавське тервідділення АМКУ розпочало розгляд справи щодо спотворення результатів торгів, що проводились в травні 2016 року Управлінням освіти.

Полтавське обласне територіальне  відділення  АМКУ розпочало розгляд справи за ознаками вчинення товариством з обмеженою відповідальністю «Норма-Трейд» та фізичною особою-підприємцем  Шестопалом Володимиром Васильовичем  порушення у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів.

Територіальним відділенням здійснюється дослідження ринку закупівель товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти на предмет дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення Управлінням освіти виконавчого комітету  Полтавської міської ради в травні 2016 року  процедури закупівлі за кодом 28.99.3 «Машини й устатковання спеціальної призначеності, н.в.і.у. (лот №1 – карусель  у кількості  10 штук; лот №2 – ігровий комплекс у кількості 10 штук; лот №3 – місток  у кількості 10 штук; лот №4 – гірка у кількості 10 штук)».

В ході здійснення зазначеного дослідження виявлено, що під час підготовки та проведення відкритих торгів між учасниками торгів, а саме  ТОВ  «Норма-Трейд» та ФОП Шестопалом В.В., відбувся обмін інформацією щодо узгодження пропозицій конкурсних торгів, чим були спотворені основні принципи конкуренції, які є необхідною умовою під час проведення будь – яких торгів (конкурсів).

Наразі розслідування у справі триває.

Рекомендовані публікації

Додати коментар