Полтавське управління ЖКГ залишилось без сміттєвозу. АМКУ встановив дискримінаційний підхід

Сьогоднішнім протоколом засідання тендерного комітету Управління житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації № 41 процедуру закупівлі сміттєвозів було відмінено.

Так, Управління житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації 31.03.2017 оголосило про проведення відкритих торгів на закупівлю трьох сміттєвозів з боковим завантаженням (місткість бункера не менше 12 м3) та додатковим обладнанням: відвал, грейферний захват (ДК 021:2015: 34144500-3 — Сміттєвози та асенізаційні машини) з очікуваною вартістю – 6 435 300 грн.

На торги були подані п’ять пропозицій, з них до аукціону було допущено три.
Разом з тим, допущення до аукціону замовником пропозицій ПП ВКП “Альфатекс”, ТОВ “ТОРГОВИЙ ДІМ “КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА”,  ТОВ “УкрЄвроМАЗ” оскаржувалось до АМКУ.

Як встановила Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, пропозиції зазначених учасників не відповідали вимогам тендерної документації.
Відповідно до статті 30 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі невідповідності тендерної пропозиції умовам тендерної документації замовник відхиляє тендерну пропозицію.
Не відхиливши пропозиції учасників, замовник порушив вимоги Закону. Застосувавши дискримінаційний підхід, замовник порушив принцип недискримінації учасників.

Колегія АМКУ 08.06.2017 зобов’язала Управління житлово-комунального господарства Полтавської обласної державної адміністрації відмінити процедуру закупівлі.

На підставі рішення Колегії, сьогодні процедуру закупівлі було відмінено.

Рекомендовані публікації

Додати коментар