Полтавські антимонопольщики оштрафували товариство за неподання інформації на 33 тисячі гривень, не зважаючи на те, що відповідач звернувся до адміністративного суду

Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України в межах дослідження ринку на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції у сфері закупівель за державні кошти, зокрема, тендеру на послуги з утримання в належному санітарно-технічному стані об’єктів благоустрою, зелених насаджень, в т.ч. утримання вулично-дорожньої мережі міста Полтави (на 2017 рік) направила ТОВ «Механізований будівельний центр» вимогу про надання інформації.
Товариство повинно було в 5-денний термін з дня її отримання надати до тервідділення АМКУ запитувану інформацію та належним чином завірені копії документів.

Однак, відповіді на вимогу суб’єкт господарювання до органу Комітету не надав.
Разом з тим, ТОВ «Механізований будівельний центр» звернулось до Полтавського окружного адміністративного суду із заявою про визнання протиправною та скасування вимоги Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

Враховуючи, що відсутність інформації від ТОВ «Механізований будівельний центр» не дає змоги тервідділенню здійснити дослідження закупівлі послуг, антимонопольщики визнали дії товариства порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, що передбачене пунктом 13 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді неподання територіальному відділенню АМКУ інформації у встановлені головою тервідділення строки.

ТОВ “Механізований будівельний центр” було оштрафовано на суму 33 983 грн, що складає 1999 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Рекомендовані публікації

Додати коментар