«Поляна Квасова» та «Лужанська-15» все ще у полі зору АМКУ

«Поляна Квасова» та «Лужанська-15» все ще у полі зору АМКУ

Антимонопольний комітету України оштрафував ПП Фірма «Глобус» на загальну суму в 225 360 грн за вчинення трьох порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

Нещодавно ми вже розповідали про те, що Мінеральна вода «Поляна Квасова» потрапила в поле зору закарпатських антимонопольщиків, а оформлення етикетки мінеральної води «Лужанська-15» вводило споживачів в оману.

Однак на днях стало відомо, що АМКУ знову оштрафував ПП Фірма «Глобус», яке було фігурувало у попередніх двох справах, однак вже за інше порушення.

Цього разу підприємство отримало штраф за подання АМКУ інформації в неповному обсязі на першу вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк та за подання інформації у неповному обсязі на другу вимогу державного уповноваженого Комітету у встановлений ним строк.

Як повідомило відомство, ПП Фірма «Глобус» отримало дві вимоги від АМКУ: першу щодо виробництва та реалізації мінеральної води «Поляна Квасова», другу щодо виробництва та реалізації води «Лужанська-15».

На першу вимогу суб’єкт господарювання надав інформацію та документи не в повному обсязі, зокрема, не надав інформації на питання 8, 10, 13 вимоги, а на пункт 14 вказаної вимоги взагалі подав недостовірну інформацію.

На другу ж вимогу відомства підприємство не надало відповідей на запитання 2, 11 – 22.

Такі дії з боку ПП Фірма «Глобус» були визнані антимонопольщиками порушеннями, передбаченими пунктом 14 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді подання інформації в неповному обсязі та у вигляді подання недостовірної інформації АМКУ, за що суб’єкт господарювання і отримав вказаний штраф.

Рекомендовані публікації

Додати коментар