ПОРУШЕННЯ ПРИ ЗАКУПІВЛІ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВЕЛИКОЇ ЗАЛИ ЗАСІДАНЬ БУДИНКУ УРЯДУ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель встановила порушення Управлінням адміністративних будинків господарського-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України процедури закупівлі капітального ремонту великої зали засідань Будинку Уряду з частковою реставрацією та заміною покрівлі даху над великою залою засідань та прилеглими приміщеннями та зобов’язала Управління відмінити цю процедуру закупівлі.

Очікувана вартість понад 29 мільйонів грн.

Скаржник – товариство з обмеженою відповідальністю «МЕНАС», – вважав відхилення його пропозиції неправомірним та просив скасувати рішення замовника щодо відхилення його пропозиції та визначення переможця процедури закупівлі.

Документацією конкурсних торгів було визначено кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 29.08.2016.

Разом з тим, як зазначив замовник, скаржник завантажив свої документи вже після проведення аукціону.

У ході розгляду скарги Колегія АМКУ встановила відхилення тендерної пропозиції скаржника через порушення, які виникли з підстав, незалежних від ТОВ «МЕНАС».

Так, ТОВ «МЕНАС» подало файли до кінцевого строку подання тендерної пропозиції, однак, документи не були завантажені та не відобразились вчасно для вільного доступу на веб-проталі Уповноваженого органу у відповідному розділі.

Законодавством передбачене забезпечення замовниками вільного доступу усіх учасників до інформації про закупівлю. Окрім того, електронна система повинна бути загальнодоступною та гарантувати недискримінацію, рівні права під час реєстрації всім заінтересованим особам.

Управління адміністративних будинків господарського-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України допустило порушення процедури закупівлі, які на час прийняття Колегією рішення не можливо виправити.

Процедура закупівлі капітального ремонту великої зали засідань Будинку Уряду з частковою реставрацією та заміною покрівлі даху над великою залою засідань та прилеглими приміщеннями повинна бути відмінена.

Рекомендовані публікації

Додати коментар