ПОРУШЕННЯ УКРЗАЛІЗНИЦЕЮ ПІД ЧАС ЗАКУПІВЛІ ЧОБОТІВ УТЕПЛЕНИХ

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель встановила порушення Регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» процедури закупівлі «Спеціальне взуття» (чоботи утеплені).

Очікувана вартість понад 3 234 000 грн (9 800 пар).

Скаржник – приватне підприємство «Фортуна Лімітед», – вважав відхилення його пропозиції неправомірним та просив скасувати рішення замовника щодо відхилення його пропозиції та визначення переможця процедури закупівлі.

У ході розгляду скарги Колегія АМКУ встановила неправомірне відхилення тендерної пропозиції скаржника.

Так, пропозиція ПП «Фортуна Лімітед» була відхилена у зв`язку з тим, що не відповідає умовам тендерної документації, а саме: через не виконання умов тендерної документації: довідка згідно п.п. 1.2. ДОДАТКУ 2 не датована, та містить інформацію не стосовно учасника, а стосовно виробника продукції.

Разом з тим, у складі пропозиції скаржник надавав довідку, в якій повідомляв про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для постачання товару.

Таким чином, скаржник не порушував умови документації, його пропозиція була відхилена неправомірно.

Регіональну філію «Придніпровська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» зобов`язано скасувати всі рішення, прийняті після розкриття тендерних пропозицій учасників процедури закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар