Посилення і незалежність Антимонопольного комітету – вимоги меморандуму МВФ.

Посилення і незалежність Антимонопольного комітету – вимоги меморандуму МВФ.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні уряду в середу назвав нові “маяки” для України, виконання яких необхідне для співпраці в межах нової програми stand-by, затвердити яку МВФ планує до 10 червня.

За словами Прем‘єр-міністра України до вимог МВФ, серед іншого, входить посилення і незалежність Антимонопольного комітету.

Крім цього до переліку вимог включено прозорість роботи державних банків і державних підприємств, посилення їх корпоративного управління, реформа митниці та податкової та інше.

«У термін до 10 червня відбудеться засідання Ради МВФ, на якому буде ухвалено остаточне рішення про виділення для України траншу загальним розміром $5 млрд», – сказав Денис Шмигаль на засіданні уряду в середу.

Нагадаємо, станом на сьогодні в парламенті зареєстровано п’ять законопроектів щодо реформування Антимонопольного комітету – № 2730, № 2730 – 1, № 2730 – 2, № 3132 та № 2151.

При цьому законопроекти:

№ 2730 та № 2730-1 відповідно до Висновків щодо відповідності проектів вимогам антикорупційного законодавства визнані такими, що не відповідають вимогам антикорупційного законодавства;

№ 2730 та № 2730-2 за висновками Комітету Верховної Ради України з питань правової політики суперечать положенням Конституції України;

№ 3132 30 квітня було направлено парламентом на повторне друге читання та останній стосується виключно реформи органу оскарження (Тендерної колегії АМКУ);

№ № 2730, 2730 – 1, 2730 – 2 та 2151 поки не виносились до сесійної зали для прийняття у першому читанні;

№ 2151 стосується виключно кадрових питань.

 

Більше новин від ADS Legal Group – https://adslegal.com.ua/category/

Долучайтесь до Телеграм-каналу – https://t.me/AntitrustDealsAndStateAidUkraine

Підписуйтесь на нас в Instagram – https://www.instagram.com/ads_legal_group

Категорії: АМКУ

Рекомендовані публікації

Додати коментар