ПП ВТК «ЛУКАС» не надало доказів порушення

ПП ВТК «ЛУКАС» не надало доказів порушення

Харківське тервідділення АМКУ закрило справу про порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції.

Так, до органу Комітету звернулось ПП ВТК «ЛУКАС», яке має права інтелектуальної власності на використання знаків для товарів та послуг «ЛУКАС», «ТАК СМАКУЄ ЯКІСТЬ» та патенту на промисловий зразок на упаковку для кондитерських виробів, з заявою, про те, що інший суб’єкт господарювання порушує його права.

А саме, як вказало підприємство, в одному з магазинів м. Херсона здійснювалась реалізація товару в упаковці, схожій на упаковку, яка використовується безпосередньо ПП ВТК «ЛУКАС».

У свою чергу саме підприємство не надавало іншим суб’єктам господарювання дозволу на використання свого позначення.

Однак, як встановили харківські антимонопольщики, суб’єкти господарювання, які здійснюють реалізацію продуктів харчування в тому магазині м. Херсона, не продавали кондитерські вироби з використанням позначень «ЛУКАС» та «ТАК СМАКУЄ ЯКІСТЬ» про що свідчить звітність за звітні (податкові) періоди, які включали травень 2016 року (виявлення реалізації кондитерських виробів в упаковці з використанням вказаних позначень) подана до Херсонської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління ДФС у Херсонській області одним із суб’єктів господарювання і відсутність інформації про господарську діяльність іншого підприємця.

Зі свого боку, ПП ВТК «ЛУКАС» не надало до відомства іншої інформації щодо особи можливого порушника.

Таким чином, оскільки відсутня інформація щодо суб’єкта господарювання, який міг здійснювати реалізацію кондитерських виробів в упаковці з використанням позначень «ЛУКАС» та «ТАК СМАКУЄ ЯКІСТЬ», Харківське тервідділення АМКУ закрило провадження у справі без прийняття рішення по суті, відповідно до абзацу третього статті 49 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Рекомендовані публікації

Додати коментар