ПРЕДСТАВНИКИ НАШОЇ КОМПАНІЇ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ В V ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ФОРУМІ АСОЦІАЦІЇ АДВОКАТІВ УКРАЇНИ З ПУБЛІЧНОГО ПРАВА

Форум став платформою для обговорення та вирішення проблем у сфері взаємовідносин держави – адвокатури – бізнесу, обговоренню економіко-правових аспектів організації та оподаткування підприємництва.

Як було з’ясовано під час обговорення правозастосування в справах щодо захисту інтелектуальної власності органами АМКУ, вказаний напрямок є доволі серйозним та важливим для Комітету. В 2015 році органами АМКУ було припинено 37 таких порушень, що становить 9 % від загальної кількості припинених порушень.

Із перелічених представниками Антимонопольного комітету України, найвищими штрафними санкціями за порушення законодавства про захист економічної конкуренції в сфері інтелектуальної власності були 300 тис. грн. за недобросовісне оформлення етикеток питної води та 400 тис. грн. за недобросовісне оформлення етикеток рибних консервів.

Обставинами, які можуть враховуватись під час визначення розміру штрафу, АМКУ визначає: розмір незаконно одержаного прибутку або продукції, яка була реалізована; повторність вчинення порушення; тривалість вчинення порушення; фінансовий стан відповідача; поведінка суб’єкта господарювання після виявлення ознак порушення та визнання факту порушення.

Рекомендовані публікації

Додати коментар