ПРИ ОСКАРЖЕННІ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ ПЕРЕВІРЯЙТЕ ВІДПОВІДНІСТЬ ПОДАНОЇ ПРОПОЗИЦІЇ

Товариству з обмеженою відповідальністю «Аксент-КР» не вдалось відстояти свої права та скасувати відхилення Державною пенітенціарною службою України його пропозиції.

Законодавством передбачено право замовника вимагати від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.

Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, як наявність обладнання та матеріально-технічної бази; наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід; наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору.

Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів в разі якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів.

Третього серпня цього року Державною пенітенціарною службою України було оголошено про проведення закупівлі капусти білоголової середньої з очікуваною вартістю понад 33 мільйони гривень.

З п’яти учасників допущеними до аукціону були двоє.

Зі скаргою щодо порушення Державною пенітенціарною службою України порядку проведення процедури закупівлі картоплі до Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ  з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель звернулось лише ТОВ «Аксент-КР» та просило скасувати протокол розгляду тендерних пропозицій та допустити тендерну пропозицію скаржника до аукціону.

Так, пропозиція скаржника була відхилена з наступних підстав:

1.Не надано відомості про реєстрацію потужностей;

2.Надані медичні книжки на працівників, що будуть залучені до закупівлі, не відповідають формі, затвердженої наказом МОЗ 150 від 21.02.2013 р.;

3.Не надано копії документів та реєстраційних записів учасника за останні 3 місяці, які підтверджують, що скаржник розробив, запроваджує та використовує постійно діючі процедури, які базуються на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках;

4.Не надано основних умов договору за зразком додатку 4 Документації.

Колегія АМКУ встановила правомірність відхилення пропозиції ТОВ «Аксент-КР» замовником та відмовила товариству в задоволенні скарги.

Враховуючи небезоплатність оскарження процедур закупівель (5 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі товарів або послуг, та 15 тис. грн. у разі оскарження процедури закупівлі робіт), перед тим, як подавати скаргу, уважно перевірте подану вами пропозицію.

Рекомендовані публікації

Додати коментар