Проблеми фармацевтичного ринку та шляхи їх вирішення

Проблеми фармацевтичного ринку та шляхи їх вирішення

Вплив медичної реформи, міжнародна закупівля лікарських засобів, реклама в фармацевтичній індустрії та виробництво ліків в Україні – про все це, і не тільки, говорили на II Legal Pharma & Medicine Forum.

Вчора, 21 березня 2018 року, в Києві відбувся II Legal Pharma & Medicine Forum, під час якого представники органів державної влади, бізнесу та юридичних кіл, зокрема, обговорювали ситуацію, що склалась в сфері міжнародних закупівель лікарських засобів.

Зі свого боку представник юридичної компанії ADS Legal Group, що також був присутній на Форумі, зазначив, що на жаль, закупівля лікарських засобів за бюджетні кошти через міжнародні організації є тимчасовим явищем. В майбутньому ж Міністерство охорони здоров’я України планує закуповувати ліки за допомогою Національного агентства із закупівлі лікарських засобів. У свою чергу цей факт викликає певні занепокоєння у гравців фармацевтичного ринку. Ці хвилювання викликані нерозумінням, як саме будуть відбуватися зміни і за якими новими правилами будуть в подальшому проводитися закупівлі.

Рекомендовані публікації

Додати коментар