Проблеми та перспективи українського рітейлу

Проблеми та перспективи українського рітейлу

Вчора, 14 березня 2018 року, в Києві відбувся II Legal FMCG & Retail Forum, що був присвячений питанням пошуку напрямків розвитку торгівельних мереж в Україні.

Зокрема, Голова Антимонопольного комітету України, Юрій Терентьєв, що відкривав Форум, під час свого виступу розповів про проблемні питання в сфері рітейлу, глобальні світові тенденції та закордонний досвід урегулювання ринку роздрібної торгівлі.

Окремо очільник відомства зазначив, що вже у 2018 році АМКУ планує провести дослідження проблемних питань взаємодії торгових мереж та постачальників, що здійснюють діяльність в сфері рітейлу, і наголосив на підходах Комітету у дослідженні ринків FMCG-товарів й роздрібної торгівлі.

У свою чергу керівник юридичної компанії ADS Legal Group Євген Мельниченко, який взяв участь у Форумі, зазначив, що його увагу, зокрема, привернула проблематика виявлення та дослідження АМКУ вертикальних і горизонтальних узгоджених дій, а також методологія застосування Типових вимог до вертикальних узгоджених дій, прийнятих Комітетом в минулому році.

Рекомендовані публікації

Додати коментар