PROZORRO СТАЛА ОБОВ’ЯЗКОВОЮ ДО ВИКОРИСТАННЯ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ

З сьогоднішнього дня всі закупівлі проводитимуться виключно в електронній системі ProZorro.

З 1 квітня надпорогові тендери (від 200 тис. грн для товарів і послуг івід 1,5 млн. грн – для робіт) проводились в ProZorro центральними органами влади, великими держпідприємствами і природними монополістами. З сьогоднішнього дня в електронній системі ProZorro проводитимуться закупівлі місцевих органів влади, комунальних підприємств і інших організацій, які використовують кошти платків податків.

Всі процедури закупівлі, обмін інформацією, документами та подання роз’яснень здійснюватимуться в електронній системі закупівель.

Скасовані такі процедури закупівель як запит цінових пропозицій та попередня кваліфікація. Внесені зміни до строків оприлюднення документів/інформації.

Для допорогових закупівель участь в системі ProZorro необов’язкова, але бажана. У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 тис. грн., замовники обов’язково оприлюднюють звіт про укладені договори в системі електронних закупівель.

Рекомендовані публікації

Додати коментар