Публічні закупівлі – на новий рівень з ADS Legal Group

Публічні закупівлі – на новий рівень з ADS Legal Group

Вчора, 29 січня 2020 року, компанія ADS Legal Group виступила генеральним партнером семінару «Публічні закупівлі. Лайфхаки», що був організований освітнім проектом «Ліга антитрасту».

Протягом 8-ми годин інтенсиву учасники семінару отримали від 8 спікерів багато корисної та необхідної інформації про публічні закупівлі. Визначальним стало те, що це були не просто теоретичні знання, це були практичні кейси та цікаві інсайти, про які досі не знали навіть ті, хто вже давно займаються закупівлями.

Оскільки ж своїми секретами зі слухачами ділились легенди тендерної колегії АМКУ та професійні консультанти, розробники найпопулярніших софт-інструментів та автори найвідоміших тендерних розслідувань, то, відповідно, і якість наданої інформації й практичних порад була на найвищому рівні.

По закінченню заходу всі учасники отримали сертифікати про участь, а партнери – подяки за організацію та допомогу в проведенні семінару. Приємно відзначити, що свою подяку отримала і компанія ADS Legal Group.

Також всі учасники семінару «Публічні закупівлі. Лайфхаки» отримали корисний і ексклюзивний подарунок від ADS Legal Group. А саме всім присутнім на заході ми подарували зразок заяви до Антимонопольного комітету України щодо вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді антиконкурентних узгоджених дій (змова на торгах).

Цей зразок допоможе швидко, ефективно та з мінімальними витратами ресурсів добитись відкриття відповідної справи в АМКУ.

На цьому заході також були присутні Керуючий партнер ADS Legal Group Олександр Бондарчук та керівник ADS Legal Group Євген Мельниченко, які обговорили можливості подальшої плідної співпраці з освітнім проектом «Ліга антитрасту».

 

Публічні закупівлі – на новий рівень з ADS Legal Group Публічні закупівлі – на новий рівень з ADS Legal Group

Рекомендовані публікації

Додати коментар