ШКІЛЬНІ АВТОБУСИ ДЛЯ ВІДДІЛУ ОСВІТИ В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Вчора Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель прийняла рішення зобов’язати замовника внести зміни до документації конкурсних торгів.

До АМКУ зі скаргою щодо порушення Відділом освіти, молоді та спорту Хустської РДА порядку проведення процедури закупівлі «Шкільний автобус» в серпні звернулось товариство з обмеженою відповідальністю «Етуаль-Авто».

Скаржник ТОВ «Етуаль-Авто» повідомляв про встановлення замовником дискримінаційних вимог, зокрема, скаржник посилався на те, що вимозі замовника стосовно наявності шестициліндрованого двигуна відповідають лише автобуси виробництва Корпорації «Еталон».

Замовник не надав документального підтвердження необхідності встановлення в документації конкурсних торгів вимог до предмету закупівлі та не довів документально, що всім технічним вимогам відповідають зареєстровані в Україні автобуси щонайменше двох виробників.

Отже, Постійно діючою адміністративною колегією АМКУ встановлено порушення замовником процедури закупівлі, що може бути усунено шляхом внесення змін до документації конкурсних торгів.

У своїх поясненнях замовник повідомив, що вже вніс зміни до документації конкурсних торгів.

Законодавством передбачено, що документація конкурсних торгів не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Недискримінація учасників є одним із принципів закупівель.

Рекомендовані публікації

Додати коментар