Штраф АМКУ доведеться сплачувати повністю

Штраф АМКУ доведеться сплачувати повністю

Харківське тервідділення АМКУ відмовило ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-Україна» у задоволенні заяви про розстрочення сплати штрафу.

Так, у жовтні 2017 року харківські антимонопольщики оштрафували вказане товариство на загальну суму в 115 998,17 грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції, передбаченого частиною третьою статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції», у вигляді антиконкурентних узгоджених дій, а саме: схожих дій на ринку роздрібної реалізації скрапленого газу в якості моторного пального, які могли призвести до обмеження конкуренції.

Не погоджуючись із таким рішенням відомства ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-Україна» звернулося до Господарського суду Харківської області з позовом до Харківського тервідділення АМКУ про визнання цього рішення недійсним та його скасування.

Однак, як господарський суд, так згодом і апеляційний, стали на сторону органу Комітету і у задоволенні позову було відмовлено повністю.

Зі свого боку, ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-Україна» вирішило звернутись до тервідділення АМКУ з проханням надати розстрочення сплати штрафу на один рік з виплатами щомісяця рівними частинами.

Проте, як вказують антимонопольщики, в якості додатку до заяви товариство надало тільки копію балансу (звіту про фінансові результати) станом на 31.12.2017, в якому не зазначені відповідні фінансові результати діяльності товариства. Інших же доводів на обґрунтування розстрочення сплати суми штрафу ця заява не містила.

Таким чином тервідділення АМКУ вказало, що ТОВ «ТАТНЄФТЬ-АЗС-Україна» не надало належного обґрунтування та документів, які б підтверджували необхідність розстрочення сплати штрафу, у зв’язку з чим відсутні підстави для розстрочення сплати суми штрафу.

Рекомендовані публікації

Додати коментар